Domy do sprzedaży Marzysz

w rejonie cenionym za piękno i ciszę rekreacyjnego otoczenia, łatwy dojazd i niewielką odległość od Kielc - zamknięcie realizacji kompleksu siedmiu domów w Marzyszu II i przygotowywane nowe projekty w atrakcyjnych lokalizacjach - oferta dla zwolenników otoczenia natury i bezpieczeństwa zamieszkania

do sprzedaży

ostatni domek

 
>
 

projekt "JARZĄB" - do sprzedaży

Dom parterowy bez garażu o powierzchni użytkowej 115 m2 na działce o powierzchni 1270 m2 wybudowany w oparciu o adaptację projektu typowego Dom po Jarząbem pracowni Archon. Budynek gotowy do sprzedaży w stanie deweloperskim z zagospodarowanym otoczeniem i dużym tarasem; działka ogrodzona.

Więcej informacji..


Kompleks LASEK - w projektowaniu

na etapie prac projektowych atrakcyjny kompleks zabudowy jednorodzinnej w Marzyszu II - pięciu powtarzalnych budynków na terenie zamkniętej wydzielonej leśnej enklawy o powierzchni ok. 5500 m2, - domki rozlokowane pomiędzy pięknym starodrzewem. Małe ekonomiczne i tanie budynki - w podstawowej wersji parterowe o pow. użytkowej 98 m2, wspaniale przeszklone, z poddaszem przygotowanym konstrukcyjnie do adaptacji jako pełnowymiarowa powierzchnia użytkowa.

Więcej informacji..

kompleksowa budowa domów

naszą specjalnością jest budowa domów na działce i wg projektu Klienta. Budujemy kompleksowo zapewniając organizację całości procesu budowlanego począwszy od spraw formalnych związanych z dojściem do zezwolenia na budowę, organizujemy całość procesu budowlanego - zapewniamy wysokiej jakości ekipy wykonawcze, organizujemy dostawy materiałów i sprzętu, zapewniamy kwalifikowany nadzór nad robotami - jedynym naszym celem jest satysfakcja Klienta z dobrze i szybko wykonanej usługi.

www.gwprojekt.biz

polecamy usługi kompleksowej budowy domów na działce Klienta
w tym również przygotowanie dokumentacji do pozwolenia na budowę
tel. 692 405 099


.